Meta Isaeus Berlin oljemålning

526815

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Nya Lingonflickorna, signerad och daterad på baksidan Meta Isaeus-Berlin 2013, olja på duk, 105x115 cm.

Konst, Modernt måleri, Collection, Nutida, Nutida

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
3966936
60 000
3966452
58 000
3966318
56 000
3965159
54 000
3960121
50 000

Slutpris SEK:
60 000
6 054 EUR, 7 188 USD
Utropspris SEK:
75 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.