Leon Tarasewicz Untitled

526712

LEON TARASEWICZ (Polen, född 1957): Untitled, signerad och daterad på baksidan Leon Tarasewicz 1990, olja på duk, 30 x 280 cm.
På baksidan märkt WKZ-5333/43/91. poz.6

PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Leon Tarasewicz Untitled

Budhistorik (24 bud)
3966873
96 000
3966868
94 000
3966870
92 000
3966868
90 000
3966867
88 000

Slutpris SEK:
96 000
9 379 EUR, 10 973 USD
Utropspris SEK:
100 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.