Lars Lerin Akvarell

525443

LARS LERIN (född 1954): "Vit varubil i Nordland",
signerad och daterad Lars Lerin 1999, akvarell på papper, ca 75x105 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Lerin Akvarell

Budhistorik (30 bud)
3967125
94 000
3967164
92 000
3967125
90 000
3967160
88 000
3967125
86 000

Slutpris SEK:
94 000
9 466 EUR, 10 754 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.