Lars Lerin Fiskebruksinteriör

525437

LARS LERIN (född 1954): "Fiskebruksinteriör, Svolvaer (Pojke som skär torsktungor)", signerad Lars Lerin,
akvarell på papper, ca 75x105 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Lars Lerin Fiskebruksinteriör

Budhistorik (26 bud)
3966835
76 000
3966833
74 000
3966829
72 000
3966827
70 000
3966825
68 000

Slutpris SEK:
76 000
7 668 EUR, 9 105 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.