Rolf Hanson Omjavo

525127

ROLF HANSON (född 1953): Omjavo, signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson 1991, olja på pannå, 122x122 cm.

Kantskador

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Collection

Nybrogatan 32, Stockholm

Rolf Hanson Omjavo

Budhistorik (7 bud)
3966853
33 000
3966694
32 000
3966274
31 000
3964843
30 000
3949521
20 000

Slutpris SEK:
33 000
3 330 EUR, 3 953 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.