Reidar Särestöniemi

515095

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981)
Getpors
Signerad och daterad -63, olja på duk 73x92 cm.

Utställning: Pyrri; Reidar Särestöniemis storutställning 26.6-4.8 1993.

Södra kajen 14, Helsingfors

Reidar Särestöniemi

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3983275
24 000
3966963
23 000
3958569
22 000
3958364
18 000

Slutpris EUR:
24 000
245 650 SEK, 28 078 USD
Utropspris EUR:
25 000-30 000