Reidar Särestöniemi

Föregående | Översikt | Nästa

515095

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981)
Getpors
Signerad och daterad -63, olja på duk 73x92 cm.

Utställning: Pyrri; Reidar Särestöniemis storutställning 26.6-4.8 1993.

Södra kajen 14, Helsingfors

515095 - Reidar Särestöniemi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Reidar Särestöniemi

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3983275
24 000
3966963
23 000
3958569
22 000
3958364
18 000

3 timmar 6 minuter kvar
Avslutas 2018-04-23
18:30   (19:30 )
AKTUELLT BUD EUR:
24 000
237 859 SEK, 28 496 USD
Utropspris EUR:
25 000-30 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund