Madeleine Pyk oljemålning

528951

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition med gondolen, Stockholm, signerad M Pyk, olja på duk, ca 96x70 cm

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3902908
25 000
3902900
24 000
3902904
24 000
3902900
23 000
3902898
22 000

Slutpris SEK:
25 000
2 443 EUR, 2 858 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.