Ulf Trotzig oljemålning

528623

ULF TROTZIG (1925- 2013): "Blånande träd", olja på duk, signerad, 92x65 cm

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3899315
28 000
3891704
27 000
3899313
27 000
3891704
25 000
3896053
25 000

Slutpris SEK:
28 000
2 736 EUR, 3 200 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.