Dresden figuriner 4 st

528082

DRESDEN, figuriner, 4 st, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade, mans- och kvinnofigurer, undertill märkta Dresden, höjd ca 12-14 cm

3 figuriner med smärre skador

Keramik/Porslin

Dresden figuriner 4 st

Budhistorik (28 bud)
3892094
2 600
3890977
2 400
3876748
3890973
3876748
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.