Olof Grafström oljemålning

527970

JONAS OLOF GRAFSTRÖM (1855-1933): Norrländskt landskap, olja på duk, signerad samt daterad 81, ca 87x174 cm

Lagningar med retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Olof Grafström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3889989
3889988
650
3885567
600
3884179
550
3883814
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.