Marc Chagall akvatint

527956

MARC CHAGALL (1887-1985): Frankrike, 'L'âne au bouquet de fleurs' (1968), etsning / akvatint, signerad Marc Chagall, numrerad 32 / 50, ca 34,6x39,5 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Marc Chagall akvatint

Budhistorik (10 bud)
3898268
15 500
3890536
15 000
3888329
11 000
3887102
10 000
3885412
9 800

Slutpris SEK:
15 500
1 514 EUR, 1 772 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.