Bankett sengustaviansk

527662

BANKETT, sengustaviansk, träskuren och med pastellagedekor, förgylld, lejontassar, sitthjöjd ca 43 cm

Smärre skador och lagningar

Möbler, Stolar

Rum 5

Bankett sengustaviansk

Budhistorik (61 bud)
3889651
34 000
3889656
33 000
3889651
32 000
3889648
31 000
3889638
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 322 EUR, 3 886 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.