Anton Genberg

527452

ANTON GENBERG (1862-1939): ''Fiskeläge på Lofoten '', signerad och daterad A. Genberg 04, olja på duk, ca 110x91 cm

Smärre färgbortfall, duklagning

Konst, Äldre måleri

Anton Genberg

Budhistorik (1 bud)

3877884
2018-03-11 17:45:18
11 500

2018-03-15 kl 11:36
Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.