Isaac Grünewald

527402

ISAAC GRÜNEWALD, (1889-1946): Amaryllis, signerad Grünewald, olja på pannå, 44x38 cm

Monter 14

Isaac Grünewald

Budhistorik (13 bud)
3887240
28 000
3887562
27 000
3887240
26 000
3885049
25 000
3885049
21 000

Slutpris SEK:
28 000
2 736 EUR, 3 200 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.