Bengt Fransson

527347

BENGT FRANSSON (född 1935): "Stockholmsbild", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Bengt Fransson

Budhistorik (22 bud)
3875860
4 200
3885802
3875860
3 800
3878352
3 600
3875860
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.