Lennart Jirlow Siesta

527317

LENNART JIRLOW (född 1936): "Siesta", signerad L. Jirlow, 156/300, färglitografi, bildstorlek ca 40x50 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 16

Lennart Jirlow Siesta
Budhistorik (12 bud)
3884022
2 600
3883456
2 400
3877699
3875522
1 700
3875280
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.