Wladyslaw Chmielinski oljemålning

527263

WLADYSLAW CHMIELINSKI, (Polen 1911-1979): Mariakatedralen i Warsawa, signerad WT. Chmielinski, olja på duk, 50x35 cm

Rum 6

Budhistorik (29 bud)
3884030
14 500
3883811
14 000
3882427
13 500
3882120
13 000
3880613
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.