Stanislaus Wysocki brons

527175

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): skulptur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys V/XII 1995, brons, delvis patinerad, höjd med stensockel ca 20 cm

Konst, Skulpturer

Stanislaus Wysocki brons

Budhistorik (4 bud)

3882753
2 400
3876436
3870587
1 600
3869027
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.