Sideboard Ib Kofod-Larsen

527101

IB KOFOD-LARSEN, sideboard, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, valnötsfaner, ben i metall, 3 dörrpar, höjd 76,5, 240 x 45 cm

Bruksslitage, senare ben, dörrar med viss skevhet

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 14

Sideboard Ib Kofod-Larsen

Budhistorik (26 bud)
3885015
5 000
3885013
4 800
3885011
4 600
3884935
4 400
3883505
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.