Acke Åslund oljemålning

527092

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Brattland, signerad och daterad 1936, olja på pannå, ca 59x73,5 cm

Tavelvagn 1

Acke Åslund oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3883617
3 400
3877278
3 200
3883616
3877278
2 800
3883362
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.