Josef Frank golvlampa

527032

Brukslitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 5

Josef Frank golvlampa

Budhistorik (31 bud)
3884236
5 800
3884232
5 600
3879297
5 400
3884229
5 400
3879297
5 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.