Art Deco stolar

526982

STOLAR, 1 par, 1930-tal, Art Deco, bonad björk med svärtade detaljer, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Art Deco stolar

Budhistorik (13 bud)
3883035
2 800
3876090
2 600
3875827
2 400
3875623
3875825

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.