Matta, broderad

526963

MATTA, yllebroderi, kring 1900-talets mitt, floralt mönster i Savonneriestil, mått: 170x245 cm

Enstaka stygn saknas, bruksslitage

Mattor/Textilier

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matta, broderad

Budhistorik (67 bud)
3889249
13 500
3889252
13 500
3889249
13 000
3889247
12 500
3889241
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.