Ingebord Lundin vas

526960

INGEBORG LUNDIN, vas, geometrisk dekor i blått, Orrefors, Ariel, signerad ORREFORS Ariel Nr 116-E4 Ingeborg Lundin, höjd 15 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 14

Ingebord Lundin vas

Budhistorik (13 bud)
3883909
4 800
3884078
4 600
3883909
4 400
3884075
4 200
3883909

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.