Ikon Ryssland

526932

IKON, Ryssland, 1800-tal, Guds Moder, rizza i vitmetall, ca 18x14 cm

Smärre ytskador o bristningar

Diverse

Monter 14

Ikon Ryssland
Budhistorik (25 bud)
3884222
3883502
3883502
1 900
3884221
1 800
3883502
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.