Virtanen oljemålning

526811

J. VIRTANEN (1900-tal); Landskap, signerad och daterad J Virtanen 1924, olja på duk, ca 75x100 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Virtanen oljemålning

Budhistorik

2018-03-13 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.