Barpallar ek

526765

BARPALLAR, 3 st, ek, 2000-tal, sitthöjd ca 69 cm

Bruksskick

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Barpallar ek

Budhistorik (27 bud)
3884184
3884194
3884184
2 800
3884190
2 600
3884184
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.