Prismor 18/1900-tal

526741

PRISMOR, 18/1900-tal, varierande modeller och storlekar

Smärre skador

Diverse

Prismor 18/1900-tal

Budhistorik (22 bud)
3883490
1 900
3883326
1 800
3883486
1 700
3883326
1 600
3883485

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.