Moderna Möbler David Rosén matgrupp

526690

DAVID ROSÉN, "Futura", matsalsgrupp, bord och (8) stolar, Nordiska Kompaniet, bordets stomme i björk fanérat i mahogny, lådor med mässingshandtag, stolarnas stomme i betsad bok med textilklädda sitsar, bordets höjd 72 cm, 200x80 cm, stolarnas sitthöjd 42 cm, bredd 44 cm

Brusksslitage, vit fläck i bordets skiva, div. repor skråmor och stötskador

Möbler, Matsalsmöbler, Samlingar

Rum 12

Budhistorik (8 bud)
3881192
3 600
3881191
3 400
3881189
3876105
1 600
3875441

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.