Golvlampa 1930-tal

526687

GOLVLAMPA, 1930-tal, fot i bonad björk med kula med skuren dekor, textilskärm med fransar, höj- och sänkbar, höjd ca 180 cm

Skärm med smärre skador, fästskruv till skärm saknas

Belysning, Golvlampor

Rum 6

Golvlampa 1930-tal

Budhistorik (3 bud)

3882719
3882596
3873865

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.