Skulptur i brons

526553

SKULPTUR, Indien, brons, 1800-talets andra hälft, höjd ca 11 cm

Slitage

Orientaliskt, Skulptur, Metall

Skulptur i brons

Budhistorik (13 bud)
3882197
3879460
1 400
3879460
3878221
3878221
900

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.