Fickur 3 st silver

526511

FICKUR, 3 st, silver, Schweiz, diameter ca 66 mm, England, diameter 56,5 mm samt ett från 1700-talets slut med fodral från Wurnitt London, s.k. poker and beatle visare, diameter ca 51 mm

Slitage, fungerar ej

Klockor/Ur, Fickur

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fickur 3 st silver

Budhistorik (8 bud)
3882685
2 400
3882682
3882648
3882646
1 900
3881480
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.