Oidentifierad konstnär 1600-tal

526501

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal): Spansk skola, del av en ursprungligen större komposition, olja på duk, dubblerad, ca 58 x 43 cm

Beskuren, retuscher, färgbortfall och krackelyr

Konst, Äldre måleri, Tema

Fack 5

Budhistorik (13 bud)
3882912
900
3882908
850
3870165
3882907
3870165
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.