Jason soffbord

526467

JASON, soffbord, 1900-talets andra hälft, Danmark, lös i skiva i teak, brickmärkt, höjd 55, 125x55 cm

Blekt ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Jason soffbord

Budhistorik (4 bud)

3882161
3872766
700
3871160
3867571

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.