Silverskedar 1800-tal

526392

BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, bestående av: 3 matskedar, 7 bordsskedar, gammalfransk modell, längd 17,5-21 cm, 2 dessertskedar, vikt ca 498 g

Bruksslitage, patina

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Silverskedar 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

3880876
3872148

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.