Carl Brandt oljemålning

526373

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap med stuga, signerad C Brandt, olja på duk, ca 59x94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3883669
2 600
3883080
2 400
3878557
3869771

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.