Soffa 1900-tal

526285

SOFFA, 1900-talets andra hälft, dynplymåer, klädd i JP Baker "Hydrangea birds", utfällbara sidopartier, längd ca 228, sitthöjd ca 48 cm

Klädsel med slitage

Möbler, Soffor

Rum 10

Soffa 1900-tal

Budhistorik (31 bud)
3878273
7 200
3878230
7 000
3877774
6 800
3877774
6 400
3878033
6 200

Slutpris SEK:
7 200
756 EUR, 936 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.