Matgrupp ek design Børge Mogensen

526283

BØRGE MOGENSEN, matgrupp, 7 dlr, bestående av: runt matbord, 6 stolar, ek, klädsel i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 43, bordets diameter ca 129 cm

Bruksskick, vattenring och smärre fläckar på bordets skiva samt slitage på fotavsluten

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

3884180
2 400
3884124
3883883
3880324

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.