Kinesiska sigillstämplar

526237

SIGILLSTÄMPLAR, 3 st, Kina, 1900-talets början, soapstone, med skuren figural dekor, höjd ca 8-11,5 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Kinesiska sigillstämplar

Budhistorik (8 bud)
3882966
650
3865781
600
3882965
550
3865781
500
3882963
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.