Benno Arzt akrylmålning

526235

BENNO ARZT (född 1941): "Fågelbadet", signerad och daterad Benno Arzt -013, akryl på duk, 70x46 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (10 bud)
3883448
3881472
3883447
950
3881472
900
3881713
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.