Hans Agne Jakobsson takarmatur

526134

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960-tal, Markaryd, stomme i mässing, 12 kupor i rökfärgat glas, etikettmärkt, diameter ca 145, höjd 100 cm

1 st kupa med sprickor. Kupor med nagg. Stomme med korrosion.

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (31 bud)
3882722
36 000
3882720
35 000
3882716
34 000
3882718
34 000
3882716
33 000

Slutpris SEK:
36 000
3 625 EUR, 4 118 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.