Skinnsoffa 1960-tal

525447

SOFFA, 4-sits, OPE, 1960-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, lösa sittplymåer, benställning i teak, sitthöjd ca 41, längd ca 235 cm

Bruksslitage, patina

Möbler, Soffor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skinnsoffa 1960-tal

Budhistorik (31 bud)
3884133
8 000
3884136
8 000
3884133
7 400
3884134
7 200
3884133
7 000

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.