Servis "Fasan" Gustavsberg

525433

GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 48 dlr, röd, bestående av: 8 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 10 assietter, 3 ovala uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, såsskål, samt tillbringare

Bruksslitage, nagg, krackeleringar

Keramik/Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Servis

Budhistorik (6 bud)
3883509
1 300
3881379
3877937
3874709
3874398
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.