Peter J. Lassen Montana moduler

524266

PETER J. LASSEN, Montana, Danmark, 6 moduler, lackerad mdf i lila, vardera ca 70x70x30 cm cm respektive ca 35x35x30 cm

slitage, repor

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (27 bud)
3865405
5 400
3865496
5 200
3865405
5 000
3865180
4 800
3864660
4 600

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.