Joan Miro färglitografi

521418

JOAN MIRO (1893-1983): "Miró Escultor", 1974, signerad och numrerad Miró 36/100, ca 33,5x50,5 cm

LITTERATUR
Cramer 192, Mourlot 935

Gulnader

Kundcenter

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3831237
17 500
3833606
17 000
3831237
16 500
3833605
16 000
3831237
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 766 EUR, 2 097 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.