Arthur Percy oljemålning

521312

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 73x60 cm

Ram med avslag

Konst, Äldre måleri

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3833466
26 000
3833467
25 000
3833466
23 000
3833464
22 000
3833462
21 000

Slutpris SEK:
26 000
2 449 EUR, 2 943 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.