Alexis Barthelay armbandsur i 18 k guld

521093

ALEXIS BARTHELAY, armbandsur, 18 k guld, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4067751, cal ETA 255.441, glasring besatt med briljanter, integrerad originalänk i 18 k guld, viklås, diameter 30,8 mm, totalvik ca 76,2 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (11 bud)
3822557
13 000
3817036
10 500
3817035
10 000
3816691
7 600
3816689
7 400

Slutpris SEK:
13 000
1 182 EUR, 1 365 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.