Man Ray färgetsning

521027

MAN RAY (USA 1890-1976),: "La Poire d'Erik Satie", färgetsning, signerad Man Ray 937125, 29,5 x 23 cm

Fack 49

Man Ray färgetsning
Budhistorik (27 bud)
3830489
3830482
3830488
3830482
1 900
3829184
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.