Anton Genberg

520919

ANTON GENBERG (1862-1939): ''Fiskeläge på Lofoten '', signerad och daterad A. Genberg 04, olja på duk, ca 110x91 cm

Smärre färgbortfall, duklagning

Konst, Äldre måleri

Anton Genberg

Budhistorik (4 bud)

3823199
12 000
3816639
11 500
3816593
9 800
3815453
5 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.