Salongsgrupp 6 delar

520695

SALONGSGRUPP, 6 delar, 1900-talets första hälft, empire och gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, bestående av soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, bord, höjd 68, 100x70, sitthöjd 40-46, soffans längd 226 cm

Ytslitage, klädsel med skador och fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Salongsgrupp 6 delar

Budhistorik (50 bud)
3822452
8 200
3822445
8 000
3822450
7 800
3822445
7 600
3822446
7 600

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.